Kryetari Bilall Kasami ishte i ftuar në “Click-Plus”, ja temat që u diskutuan

Kryetari Bilall Kasami ishte i ftuar në “Click-Plus”, ja temat që u diskutuan

Kryetari i Lëvizjes BESA, prof.Bilall Kasami, mbrëmë ka qenë i ftuar në emisionin “click-plus” që mbahet në TV21. Në këtë debat është biseduar rreth aktualitetit politik në vend, Komisionin e Venecias, tryezën e partive politike, zgjedhjet e parakohshme parlamentare dhe…