Bilall Kasami

2 days 7 hours ago

Dita e sotme nuk ishte nga ditët e zakonshme! Dhembja dhe pikëllimi na ka kapluar të gjithë neve nga lamtumira e fundit për viktimat e

Bilall Kasami

2 days 12 hours ago

Aftësia e veçantë nuk është thjesht një çështje e shëndetit publik, por gjithashtu është edhe çështje e të drejtave të njeriut dhe zhvillimit të shoqërisë.

Bilall Kasami

5 days 7 hours ago

Press-konferenca ime për shtyp për borxhin e Komunës së Tetovës!

Bilall Kasami

5 days 9 hours ago

Transparenca dhe llogaridhënia janë prioritetet tona. Gjatë mandatit tonë 4 vjeçar do të raportojmë në vazhdimësi para qytetarëve. Qytetarët meritojnë të dinë të vërtetën, qytetarët

Bilall Kasami

6 days 2 hours ago

Këtë vit përmes Ndërmarrjes Publike Komunale "NPK" i kemi ndërmarrë të gjitha masat e nevojshme për t’i paraprirë reshjeve të borës në sezonin dimëror që

Bilall Kasami

6 days 11 hours ago

Ndeshje vëllazërore mes reprezentacionit të veteranëve të Tetovës dhe Durrësit, për nder të 28 nëntorit! Kënaqësi që në hapësirat e komunës së Tetovës të mirëpresë

Bilall Kasami

1 week 23 hours ago

Në këtë ditë të madhe përkujtojmë të gjithë ata që nuk kursyen asgjë për flamur e për atdhe. Përkulemi para veprave të tyre, nga Skënderbeu,

Bilall Kasami

1 week 2 days ago

Plagë tjetër, i trishtë lajmi për rastin makabër në Gllogjan. Bashkëndjejmë me familjarët e viktimave në këto momente të vështira!

Bilall Kasami

1 week 4 days ago

Në emër të Komunës së Tetovës dhe në emrin tim personal, i shpreh ngushëllimet më të thella bashkëpunëtorit tonë në Ndërmarrjen Publike Komunale (NPK), z.Hezernijat

Bilall Kasami

1 week 5 days ago

NJOFTIM Së pari ndajmë dhembjen dhe u shprehim ngushëllimet tona të sinqerta familjarëve që humbën më të dashurit e tyre në aksidentin e komunikacionit të

Bilall Kasami

1 week 5 days ago

I tronditur me lajmin ku 46 bashkëqytetarët tanë humbën jetën në aksidentin tragjik në Bullgari. Në këto momente të vështira jemi pranë familjarëve të viktimave.

Bilall Kasami

1 week 6 days ago

7 vite Lëvizja BESA!

Takim me anëtarët e kuvendit qendror dhe këshilltarët komunal!

Bilall Kasami

1 week 6 days ago

Me ftesë të Shoqatës së Pedagogëve Shqiptar të Tetovës dhe SH.K.A "Xheladin Zeqiri", kisha nderin dhe kënaqësinë të marr pjesë në akademinë solemne të organizuar

Bilall Kasami

1 week 6 days ago

Si kryetari i komunës së Tetovës, prioritet mbi prioritetet e kam sektorin e urbanizmit dhe komunikacionit. Keqmenaxhimi i këtyre sektorëve në Komunën e Tetovës ka

Bilall Kasami

1 week 6 days ago

Urime 113 vjetorin e Kongresit të Manastirit, ditën e kodifikimit dhe unifikimit të Alfabetit të gjuhës shqipe. Njëkohësisht sot festojmë edhe përvjetorin e 7, të

Bilall Kasami

2 weeks 2 days ago

Sot, realizova takim me ambasadoren e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, në Republikën e Maqedonisë së Veriut znj.Kejt Bërns. Me këtë rast falenderova ambasadoren Bërns

Bilall Kasami

2 weeks 2 days ago

Vizita e ambasadorit të Bashkimit Evropian, z. David Geer!

-------

Посетата на амбасадорот на Европската Унија, г-дин, Давид Геер!

Bilall Kasami

2 weeks 2 days ago

Kënaqësi të takoja ambasadorin e Bashkimit Evropian në Maqedoninë e Veriut, z.David Geer. Në një atmosferë shumë konstruktive dhe miqësore, diskutuam për thellimin e bashkëpunimit

Bilall Kasami

2 weeks 3 days ago

Përgëzime nga ana ime për të gjithë këshilltarët e Këshillit të Komunës së Tetovës dhe kryetarit të Këshillit, Besar Durmishi! Ju uroj punë të mbarë,

Bilall Kasami

2 weeks 4 days ago

Pamje nga aksioni i sotshëm për largimin e korsive të biçikletave!

---------

Инсерти од денешната акција за отстранување на велосипедски патеки!

Bilall Kasami

2 weeks 4 days ago

Në planin tonë 100 ditësh që e prezentuam para opinionit të gjërë, është edhe largimi i korsive të biçikletave, për shkak se janë vendosur në

Bilall Kasami

2 weeks 5 days ago

Deklarata ime për TV21, rreth zhvillimeve të fundit politike në vend!

Bilall Kasami

2 weeks 5 days ago

Sonte në emisionin "PROGRAMI 200" në ALSAT M, ora 22:00

-----------------

Вечерва во емисијата "ЕМИСИЈА 200" - на АЛСАТ М, од 22:00 часот

Bilall Kasami

2 weeks 5 days ago

Bashkë me drejtorët e shkollave fillore dhe të mesme diskutuam për mbarëvajtjen e procesit mësimor. Sfidat me të cilat përballen institucionet arsimore ishin kornizë e